Úvod         Najít moji dotaci         Fondy EU         Registrace         Chci poradit         Kolik získali ostatní         Provozovatel         Nápověda      

Úvod  |  Aktuální výzvy pro veřejný sektor


Aktuální výzvy pro veřejný sektor


Otevřené výzvy podle typu organizace

Otevřené výzvy podle účelu

Stav výzev dostupných priorit Operačních programů

Programy územní spolupráce

 


Nabídka dotačních služeb

V oblasti grantového poradenství Grant Advisor poskytuje služby v celém projektovém cyklu, pomáhá formulovat projektový záměr podle stanovených pravidel, tak aby byly maximalizovány šance projektu na jeho dotační financování.

Stačí vyplnit online projektový dotazník (otevře nové okno ») (dotazník Word ») a my Vám poradíme, jak Váš záměr upravit a nabídneme Vám zpracování projektové žádosti za zvýhodněnou cenu.

Naše politika vztahu ke klientovi je založena na sdílení rizika. Pokud jsme neúspěšní při získání grantu, platíte nám pouze minimální paušál. Ten pokrývá některé z našich nákladů vzniklých zpracováním žádosti. Náš zájem na Vašem úspěchu je proto oboustranný a vzájemně motivující.

U vybraných programů Vám nabízíme zpracování kompletní projektové dokumentace již od 1 Kč, u ostatních programů od 25.000 Kč. Provize ze získané dotace se v tom případě pohybuje mezi 4 - 7 % podle absolutní výše dotace (vyhrazujeme si právo stanovit minimální výši provizní odměny). Pro více informací o podmínkách smlouvy o dotačních službách nás kontaktujte:

Ing. Martin Dítě, GRANT ADVISOR, spol. s r.o.
Vrchlického sad 4, 602 00 Brno
T: +420 605 803 502 / E: m.dite@grantadvisor.cz© GRANT ADVISOR, spol. s r.o Ochrana osobních dat   |  Licenční podmínky   |  Napište nám   |  Více o Grant Advisor

Grant Advisor Idox plc - www.idoxgroup.com