Úvod         Najít moji dotaci         Fondy EU         Registrace         Chci poradit         Kolik získali ostatní         Provozovatel         Nápověda      

Úvod  |  Chci poradit


Chci poradit


Chci poradit s žádostí, kterou už sami připravujeme:

 
Váš projekt vyhodnotíme ještě před skutečným vyhodnocením

Bojíte se autorské slepoty nebo formální chyby? Nabízíme celkovou kontrolu vaší projektové žádosti tak, aby vaše žádost nebyla vyřazena z formálních i obsahových důvodů.

Pomůžeme plně vyčerpat slíbenou dotaci

Získali jste dotaci a podepsali grantovou smlouvu? Jste překvapeni jaké množství podmínek a povinností musíte dodržet a splnit, aby Vám tato dotace nebyla odebrána? Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme při plnění Vašich povinností spojených s čerpáním dotace. Pomocí našeho monitoringu snižte riziko odebrání dotace na minimum.

Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře »


Chci, abyste mi žádost připravili kompletně na klíč vy:

 
Připravíme vaši projektovou žádost

V této fázi vám nabízíme úplné služby související s podáním projektu, mimo jiné činnosti vypracování podnikatelských plánů, zpracování finanční analýzy a rozpočtu projektu, zpracování časového a organizačního plánu a další.

Naše politika vztahu ke klientovi je založena na sdílení rizika. Pokud jsme neúspěšní při získání grantu, platíte nám pouze stanovený paušál. Ten pokrývá některé z našich nákladů vzniklých zpracováním žádosti. Náš zájem na Vašem úspěchu je proto oboustranný a vzájemně motivující.

Popište nám váš záměr a my vám zašleme cenovou nabídku (docx 0,5MB) »

 


 
Pro více informací o podmínkách spolupráce nás kontaktujte emailem (») nebo telefonicky na čísle +420 543 237 286.

Užitečné odkazy:

Poradenské reference GRANT ADVISOR (»)
Evropské projekty LdV s účastí GA (»)
Kolik získali ostatní (»)© GRANT ADVISOR, spol. s r.o Ochrana osobních dat   |  Licenční podmínky   |  Napište nám   |  Více o Grant Advisor

Grant Advisor Idox plc - www.idoxgroup.com