Úvod         Najít moji dotaci         Fondy EU         Registrace         Chci poradit         Kolik získali ostatní         Provozovatel         Nápověda      

Úvod  |  Archiv aktualit  |  Aktuality


Aktuality - 10.08.2017

Největší evropská startupová soutěž otevírá přihlášky pro české zájemce

Snižování nákladů na vytápění budov použitím solární energie, tepelných pump a patentovaného tepelného výměníku, nebo projekt, jenž umožní snížit spotřebu energie chladících zařízení. To je jen krátký výčet vítězných projektů, které se zúčastnily loňského klání soutěže PowerUp! organizovaného InnoEnergy. Účastníci soutěže dostanou příležitost využít znalostí v oblasti ochrany a vývoje produktu, jeho následného vstupu na trh a počáteční fáze financování.

Výzva k podání přihlášek do největší startupové soutěže týkající se udržitelného rozvoje a zelených technologií pro účastníky z 23 zemí ze střední, východní a jihovýchodní Evropy startuje právě teď. PowerUp! vytváří mnoho příležitostí a otevírá dveře do světa. To lze dokumentovat i na loňských vítězích, mezi něž patří např. PolarSol z Estonska, PleioneEnergy z Řecka, GreenerGizer z Maďarska a také Bin-E z Polska. Úspěšní uchazeči získají finanční ceny a možnost mít přístup k prestižnímu akcelerátoru InnoEnergy Highway®, což jim umožní přetvořit své kreativní nápady v realitu.

Tvůrci udržitelných inovací zde za první místo obdrží finanční odměnu ve výši v přepočtu 525 000 Kč, dvě další místa jsou dále ohodnocena částkami 263 000 Kč a 132 000 Kč. Účastníkům bude navíc umožněno oslovit přímo 150 největším partnerům, což jim usnadní hladký přechod na globální trh.
Slavnostnímu vyhlášení v Budapešti a patnácti regionálními koly budou předcházet intenzivní workshopy. Týmy budou mít příležitost detailně pracovat na jednotlivých projektech a představit je expertům a investorům. Díky těmto setkáním dostanou účastnící neopakovatelnou šanci navázat osobní kontakty, zviditelnit své projekty mediálně a přispět k rostoucí pozici udržitelné energetiky na trhu v regionu střední a východní Evropy.

Zájemci, kteří se chtějí zapojit do výzvy, musí předložit projekt týkající se udržitelné energetiky, vytvořit tým, mít prototyp a vyplnit přihlášku na webových stránkách soutěže www.powerup.innoenergy.com, a to do 11. září 2017.

> Zdroj: www.tacr.cz

> Sdílet článek  |  Poslat odkaz emailem

> Archiv aktualit  |  ZpětDalší dokumenty

> Pomoc s přípravou žádostí i realizací již schváleného projektu

> Archiv aktualit  |  Zpět


© GRANT ADVISOR, spol. s r.o Ochrana osobních dat   |  Licenční podmínky   |  Napište nám   |  Více o Grant Advisor

Grant Advisor Idox plc - www.idoxgroup.com